Malá Fatra Tourist Card

Malá Fatra Tourist Card

Informácie o karte

MALÁ FATRA Touristic Card je vaša osobná personifikovaná zľavová karta, prostredníctvom ktorej získavate ako ctený návštevník regiónu Malá Fatra benefity a cenové zvýhodnenia u našich zmluvných partnerov.

Ako získať kartu?

Kartu MALÁ FATRA Touristic Card vám bezplatne vystavia na recepcii v akomkoľvek z partnerských ubytovacích zariadení v regióne pri ubytovaní sa na minimálne 2 noci. Každý člen vašej rodiny starší ako 6 rokov má nárok na svoju vlastnú kartu. Tento typ karty je platný iba počas vášho pobytu, od príchodu do ubytovacieho zariadenia až do 24 hodiny v deň odchodu. Pokiaľ sa rozhodnete stráviť v regióne dlhší čas a svoj pobyt si predĺžite, vaše ubytovacie zariadenie vám na vyžiadanie vystaví bezplatne ďalšiu kartu.

Využívanie benefitov a zliav

Kartu majte pri sebe, preukážte sa ňou u našich zmluvných partnerov označených nálepkou „Tu platí MALÁ FATRA Touristic Card“ a využívajte jej výhody pri čerpaní skvelých benefitov a zliav počas vášho celého pobytu. Mapu ako aj kompletný zoznam partnerov získate na recepcii ubytovacieho zariadenia, v turistických informačných centrách a na webovej stránke www.regionmalafatra.sk. Výška zľavy, zvýhodnená cena alebo iný benefit, ako aj podmienky ich využitia, sú uvedené pri detailnom popise každého produktu. Zmena cien u jednotlivých poskytovateľov služieb je vyhradená. Ďalšie informácie o produkte ako aj Všeobecné obchodné podmienky MALÁ FATRA Touristic Card nájdete na webovej stránke www.regionmalafatra.sk.

Veríme, že vám táto karta prinesie plnohodnotnejší zážitok z dovolenky a prajeme vám krásny pobyt v regióne.

Malá Fatra Tourist Card

Táto aktivita je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy SR.

Ako na nezabudnuteľné zážitky

Prihláste ste sa k odberu newslettra a my vám vždy radi zašleme len tie najlepšie tipy, ponuky a udalosti, kvôli ktorým sa do nášho kraja oplatí zavítať.