Zábava pre deti

Rozprávkové jazdy na koni pre princezné a udatných rytierov, jedinečná jazda vláčikom, spoznávanie života na farme, letné bláznenie vo vode alebo šantenie na tých najfarebnejších preliezkach, trampolínach a nafukovacích hradoch – taká je ponuka nezabudnuteľnej dovolenky plnej hier, zážitkov a smiechu pre najmenších návštevníkov regiónu Malá Fatra.


Jungle park Mojš

Detské kráľovstvo plné zábavy. Bláznenie na šmýkačkách, lezeckej stene alebo trampolínach je len zlomok aktivít pripravených pre zvedavé detské očká. Boli ste už v tlame krokodíla? Skladali ste hrad z maxi kociek? Zábava pre tých najmenších i trošku väčších, v zime i v lete, za slnka i za dažďa- skrátka kedykoľvek. Slovo nuda tu nespoznáte a o prázdne brušká sa postará bufet, ktorý ponúka občerstvenie pre deti aj rodičov.

Adresa: JUNGLE PARK Mojš, detský park Žilina Mojš 320, 010 01 Žilina – Mojš

Web: www.junglepark.sk

Otváracie hodiny:

Pondelok – Piatok:14:00 - 19:30 (počas školského roka)
Sobota – Nedeľa:10:00 - 19:00
Sviatky a prázdniny:10:00 - 19:00

Zábava pre deti

Terchovský vláčik

Pohľad, ktorý si z auta len tak neužijete. Vyberte sa na neobyčajný výlet – cestujte vlakom na kolesách! Vychutnajte si vyhliadkovú jazdu na motorovom vláčiku, ktorý Vás zvezie na trase Vrátna dolina –Terchová a späť. Rozprávanie sprievodcu Vám priblíži okolitú prírodu a históriu rodného mesta Jánošíka – Terchovú. Aktuálny cestovný poriadok je dostupný na webovej stránke.

Web: www.terchovskyvlacik.sk


Detský svet Hola Hop

Pre rodičov kávičkárov a deti milujúce hru a zábavu máme miesto ako vyšité. Pod jednou strechou si prídu na svoje veľkí i malí. Detský svet Hola Hop nájdete v Žiline na sídlisku Vlčince.

Adresa: Detský svet Hola Hop & kaviareň Arboreum, Obežná ul. Blok A, prízemie, 010 08 Žilina

Web: www.holahop.sk

Otváracie hodiny:

Pondelok – Nedeľa: 08:00 – 21:00

Letné bláznenie pri vode

Slnko svieti voda láka. Navštívte najobľúbenejšie letné kúpalisko v obci Stráňavy neďaleko Žiliny, ktoré ponúka vybláznenie do sýtosti vo vonkajších bazénoch, na tobogane alebo len tak na trávičke pri futbale.

Skvelý priestor na celoročné plávanie ponúka i Mestská krytá plaváreň v Žiline. Počas letných dní načerpajte energiu pri vonkajšom bazéne. Športoví nadšenci si určite prídu na svoje na volejbalovom ihrisku.

Našim tajným tipom ako stráviť pekný deň pri vode je Vodné dielo Žilina. Vezmite deťom korčule, kolobežky či bicykle a prejdite sa spoločne popri vodnej nádrži v meste Žilina. Na svoje si prídu nielen deti aj i Vaši štvornohí členovia rodiny.


Web: www.hotelrozsutec.sk


Zábava pre deti

Autocamping Belá Nižné Kamence

Cestou do Terchovej určite nevynechajte nádherne vybudovaný camping. Nádherný ranč v ňom je ako stvorený na návštevu s deťmi. Nájdete v ňom ovečky, kozičky, hydinu ale aj exotické vtáctvo.

Adresa: www.campingbela.eu


Zábava pre deti

Diviačia obora v Terchovej

Videli ste niekedy diviaka? Ak iba na obrázku práve v regióne Malá Fatra máme možnosť pozorovať toto lesné zviera skutočne zblízka.

Ako na nezabudnuteľné zážitky

Prihláste ste sa k odberu newslettra a my vám vždy radi zašleme len tie najlepšie tipy, ponuky a udalosti, kvôli ktorým sa do nášho kraja oplatí zavítať.