Nákupy

Aká by to bola dovolenka bez nákupov. To si snáď nevieme ani predstaviť. Región Malá Fatra ponúka malé obchodíky jedinečné vďaka svojej atmosfére či veľké obchodné centrá, ktoré priam vyzývajú nakupovať. Magnetka s panorámou Malej Fatry, drevená valaška, bábiky zo šúpolia alebo výborný ovčí syr nesmú chýbať medzi suvenírmi, ktoré si so sebou odnesiete. Bohaté nákupné možnosti s posedením pri dobrej káve či chutnej večeri nájdete v najväčšom meste regiónu, v Žiline.

Nákupy

Mirage Shopping Center

V priamom srdci mesta Žilina na ceste medzi Hlinkovým námestím a Mariánskym námestím natrafíte na obchodné centrum Mirage. Pod jednou strechou nájdete nielen výborné nákupné možnosti, ale i množstvo reštaurácii a kaviarní, multikino, bowling, 3D golf a detský svet pre najmenších zákazníkov. Obchodné centrum sa nachádza blízko autobusovej a vlakovej stanice. Zastávka mestskej hromadnej dopravy Hurbanova je situovaná priamo pri východe z centra. Parkovať je možné v podzemnom parkovisku priamo pod obchodným centrom.

Adresa: Mirage Shopping Center, Námestie Andreja Hlinku 7B, 010 01 Žilina

Web: www.mirageshopping.sk

Otváracie hodiny:

OC Mirage:Pondelok - Nedeľa:09:00 - 21:00 h., kaviarne do 22:00 h.
Supermarket:Pondelok - Sobota:07:00 - 21:00 h.,Nedeľa: 08:00 - 21:00 h

Aupark Žilina

Moderné nákupno-zábavné centrum mestského typu ponúka množstvo domácich, ale i zahraničných značiek, služby reštaurácii a kaviarní, moderne vybudované fitness centrum, detský svet pre najmenších. Obchodné centrum Aupark sa nachádza neďaleko Mariánskeho námestia. Zastávka mestskej hromadnej dopravy Veľká Okružná- Aupark je situovaná priamo pred obchodným centrom. Zaparkovať je možné v dvojposchodovom podzemnom parkovisku priamo pod obchodným centrom.

Adresa: Aupark Shopping Center, Žilina Veľká okružná 59A, 010 01 Žilina

Web: www.auparkzilina.sk

Otváracie hodiny:

Obchodné centrum Aupark:Pondelok - Nedeľa:09:00 - 21:00 h.
Supermarket:Pondelok - Sobota:07:00 - 21:00 h.Nedeľa:08:00 - 21:00 h.
Fitness centrum: Pondelok - Piatok:06:00 - 21:00 h. Sobota - Nedeľa: 08:00 - 21:00 h.

Max Žilina

O niečo menšie zábavno-obchodné centrum, ale zato veľmi obľúbené, sa nachádza na sídlisku Solinky. Na dvoch poschodiach Vás čaká množstvo prevádzok, ktoré uspokoja Vášho nákupného ducha či prázdne žalúdky. Na jednom miestne nájdete okrem rôznych módnych značiek i reštaurácie, kaviarne, fitness centrum a veľmi obľúbené multikino. Parkovať je možné v krytej garáži alebo na vonkajšom parkovisku priamo pri obchodnom centre. Zastávka mestskej hromadnej dopravy Limbová sa nachádza len 5 minút od obchodného centra Max.

Adresa: ZOC MAX Žilina, Prielohy 979/10, 010 01 Žilina

Web: www.zoc-max.sk

Otváracie hodiny:

Obchodné centrum Max:Pondelok - Nedeľa:09:00 - 21:00 h.
Supermarket:Pondelok - Nedeľa:07:00 - 21:00 h.

Atrium Dubeň

Na sídlisku Vlčince sa nachádza obchodná galéria Atrium Dubeň, ktorá ponúka rozličné nákupné a zábavné možnosti. Reštaurácie a kaviarne sú samozrejmosťou i tohto nákupného centra. Parkovanie zdarma je možné na rozsiahlom vonkajšom parkovisku priamo pred obchodným centrom. Zastávka mestskej hromadnej dopravy, s názvom Carrefour, sa nachádza priamo pred vstupom do obchodného centra. Ďalšou možnosťou je 5 minút vzdialená zastávka s názvom Vysokoškolákov.

Adresa: Atrium Dubeň, Vysokoškolákov 52, 010 08 Žilina

Web: www.atrium-duben.sk

Otváracie hodiny:

Obchodné centrum:Pondelok - Nedeľa:09:00 - 21:00 h.

Ako na nezabudnuteľné zážitky

Prihláste ste sa k odberu newslettra a my vám vždy radi zašleme len tie najlepšie tipy, ponuky a udalosti, kvôli ktorým sa do nášho kraja oplatí zavítať.