Home PageČo robiťNákupy

Nákupy

OC Mirage; autor/zdroj: OC MirageKúpa suvenírov a darčekov patrí ku každej dovolenke. Valaška, Jánošíkov dukát, magnetka či hrnček. Nielen tieto drobnosti ale aj mnohé iné tradičné suveníry si môžete priniesť z dovolenky strávenej u nás. Tradičné suveníry z nášho regiónu si môžete zakúpiť v darčekových predajniach a obchodoch so suvenírmi, ktoré nájdete nielen v Žiline, Terchovej ale napríklad aj v Starej Bystrici. Tradičné suveníry si môžete taktiež zakúpiť vo väčšine expozícií kultúrnych inštitúcií.

Všetko pod jednou strechou

V Žiline sa priamo v centre mesta nachádzajú 2 veľké obchodné centrá, ktoré sú otvorené 7 dní v týždni. V OC Mirage nájdete na 7 poschodiach viac ako 75 obchodov. Posedieť si môžete v štýlových kaviarňach a hlad zaženiete vo viacerých reštauráciách. Zabaviť sa môžete pri minigolfe, bowlingu alebo v multikine. Nájdete tu aj bezplatné odkladacie skrinky na batožinu, bezplatné parkovisko a do OC Mirage premáva aj bezplatný autobus. Moderné nákupno-zábavné centrum Aupark ponúka viac ako 120 prevádzok. V parkovacom dome je k dispozícii viac ako 850 parkovacích miest zdarma. Na nákupy, ale aj za zábavou môžete zájsť aj do zábavno-obchodného centra Max, alebo nákupného centra Dubeň.

Počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja sú menšie obchodné domy zatvorené. Nákupné centrá sú počas väčšiny štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja otvorené. V prípade zlého počasia môžete využiť služby žilinských nákupných centier. Okrem ponuky luxusných a obľúbených módnych značiek na vás čaká široká sieť služieb a zábavy.