Ubytovanie Hotel Malá Fatra

Našli sme pre Vás 6 zariadení
  • Typ
    Hotel

Terchová/Vrátna  

Hotel Gavurky***, cena za osobu/noc od 17,0 €

Hotel Gavurky***, Terchová/Vrátna
Trojhviezdičkový hotel Gavurky sa nachádza v srdci Malej Fatry. Ponúka ubytovanie v komfortných plne vybavených izbách. Okrem prekrásneho výhľadu na Malý Rozsutec si môžete vychutnuť súkromné saunovanie, vlastný lyžiarsky svah, alebo ochutnávku miestnych špecialít v Jánošíkovej kolibe nachádzajúcej sa hneď pri hoteli. Hotel je ideálny pre rodiny s deťmi, čomu je prispôsobené aj vybavenie.... viac »

Hotel Rozsutec***, cena za osobu/noc od 43,0 €

Hotel Rozsutec***, Terchová/Vrátna
Jeho hlavnými výhodami sú vysokohorské prostredie, umiestnenie v prírode, výnimočné štýlové prostredie, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, vysoký štandart, reprezentatívnosť, vybavenie pre pobyty rodiny s deťmi, jednoducho dostupné športoviská, tiché okolie, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia, bazén priamo v budove.Je zvlášť... viac »

Hotel Country Saloon Belá***, cena za osobu/noc od 25,0 €

Hotel Country Saloon Belá***, Terchová/Vrátna
Nezabudnuteľná zimná dovolenka s atraktívnymi pobytmi v štýlovom komplexe COUNTRY SALOONU s charakteristickou výzdobou pripomínajúcom éru Divokého západu . Užite si ubytovanie v ***Hoteli, skipas , wellness, fittness, bowling... viac »

Hotel Diery***, cena za osobu/noc od 22,0 €

Hotel Diery***, Terchová/Vrátna
Príjemný rodinný Hotel Diery *** Terchová Vrátna, to je lacné a komfortné hotelové ubytovanie a dovolenka s wellness službami, ako aj výborná reštaurácia Terchovská Koliba v Terchovej, na vstupe na obľúbenú turistickú trasu cez Jánošíkove Diery. Ponúkame Vám ubytovanie a dovolenku v hoteli priamo v Terchovej a príjemnú a hlavne domácu atmosféru, čomu sme... viac »

Žilina  

Hotel Villa Nečas***, cena za osobu/noc od 44,0 €

Hotel Villa Nečas***, Žilina
Ubytovacie zariadenie leží na okraji mesta.Jeho hlavnými výhodami sú výnimočné štýlové prostredie, veľký výber služieb priamo v zariadení, vysoký štandart, reprezentatívnosť, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, ubytovanie pre náročnú klientelu. viac »

Hotel Dubná Skala****, cena za osobu/noc od 45,0 €

Hotel Dubná Skala****, Žilina
Hotel Dubná Skala**** sa nachádza v historickom centre Žiliny. Je to jediný hotel s prívlastkom „boutique“ v Žilinskom kraji. Nájdete tu exkluzívne prostredie vytvorené pomocou jedinečného dizajnu, decentného luxusu a komornej atmosféry. Hotel Dubná Skala je obľúbený aj vďaka kreatívnej zážitkovej gastronómii, tunajšia reštaurácia získala niekoľko prestížnych ocenení. Hotel ponúka aj kvalitné... viac »