Ubytovanie Chata Malá Fatra

Našli sme pre Vás 7 zariadení
  • Typ
    Chata

Terchová/Vrátna  

Chata U Gregušov*, cena za osobu/noc od 12,0 €

Chata U Gregušov*, Terchová/Vrátna
Ubytovacie zariadenie leží na okraji obce, v prírode, v ústraní od ostatných usadlostí.Jeho hlavnými výhodami sú umiestnenie v prírode, výnimočné štýlové prostredie, jednoducho dostupné športoviská, tiché okolie, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, rodinné dovolenky, medové týždne. viac »

Chata U sváka Jana, cena za osobu/noc od 11,0 €

Chata U sváka Jana, Terchová/Vrátna
Chata u sváka Jana sa nachádza v prekrásnom prostredí osady Marunovia, 8 minút autom od centra obce Terchová. Chata je k dispozícii celoročne a je komfortne vybavená s nádychom dobových dreveníc. Cenová kalkulácia je za celú chatu pre 6-8 osôb! V prípade záujmu o chatu pri menšom počte osôb použite k rezervácii kontaktný formulár... viac »

Chata Rajnoha***, cena za osobu/noc od 13,5 €

Chata Rajnoha***, Terchová/Vrátna
Chata Rajnoha splní očakávania aj pre najnáročnejších zákazníkov. Každá izba je zariadená starožitným nábytkom, kúpeľnou s WC a sprchovým kútom.Na každom podlaží je zariadená kuchynka: mikrovlnka, varná doska, rýchlovarná konvica, chladničky a riady. Taktiež môžete využiť naše privátne wellnes centrum v areáli. Na prízemí sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s kapacitou cca 38-45 osôb. Pri chate... viac »

Chata Uhorčík***, cena za osobu/noc od 13,5 €

Chata Uhorčík***, Terchová/Vrátna
Štýlová drevenica s maximálnym komfortom súčasnosti. Každá izba s kúpeľňou a WC, TV-SAT, WIFI FREE, plne vybavená kuchyňa s jedálňou na každom poschodí. Herňa - šípky, stolný futbal a krb pre posedenie. Detské ihrisko, ihrisko pre fotbal, floorbal, streetbal, hokej a volejbal v areáli chaty. K dispozícii wellness centrum s vírivkou, infra a fínskou saunou.  Atraktívne a pokojné... viac »

Chata Pod Vŕškom, cena za osobu/noc od 13,5 €

Chata Pod Vŕškom, Terchová/Vrátna
Chata pod Vŕškom sa nachádza v turisticky atraktívnom regióne v obci Terchová. Je situovaná na tichom mieste, odkiaľ možete hneď výjsť na lúku a robiť krátke prechádzky do prírody. Ubytovanie u nás je vhodné pre rodiny s deťmi alebo partiu priateľov. Pobyt si môžete spestriť aj aktívnym oddychom pri biliarde,stolnom tenise či stolnom futbale. Deti sa určite potešia trampolíne, hojdačkám a... viac »

Chata Ilčík***, cena za osobu/noc od 13,5 €

Chata Ilčík***, Terchová/Vrátna
Príjemné ubytovanie v štýlovej drevenici neďaleko centra obce. Ubytovanie v útulných izbách s kúpeľňou, WC, rádiom,  TV s káblovkou, Internet a WiFi na každej izbe spríjemnia váš pobyt. Okrem izieb máte v chate k dispozícii spoločnú kuchyňu, jedáleň a zimnú záhradu s herňou.  V areáli chaty je ihrisko, detské ihrisko a krytá altánok na grilovanie. Vychutnajte si ubytovanie... viac »

Chata Na Grúni***, cena za osobu/noc od 10,0 €

Chata Na Grúni***, Terchová/Vrátna
Chata na Grúni je jedinečnou, najvyššie položenou a celoročne prevádzkovanou horskou chatou vo Vrátnej doline. Leží vo výške 973 m.n.m. na križovatke značených turistických chodníkov. Je ideálnou príležitosťou pre turistov, ktorí chcú stráviť chvíle v tichom prostredí s nádhernou scenériou Veľkého Rozsutca a ostatných fatranských končiarou. Chata je vhodná aj na organizovanie lyžiarských kurzov,... viac »