Ubytovanie Malá Fatra

Našli sme pre Vás 17 zariadení

Terchová/Vrátna  

Penzión Apartmány Terchová*, cena za osobu/noc od 10,0 €

Penzión Apartmány Terchová*, Terchová/Vrátna
Možnosť polpenzie. Raňajky-bufetová stoly 3.30€ Večera-výber z troch hlavných jedál + polievka 4,40 viac »

Bungalovy Autocamping Belá***

Bungalovy Autocamping Belá***, Terchová/Vrátna
Ubytovacie zariadenie leží v chatovej osade, na okraji obce.Jeho hlavnými výhodami sú umiestnenie v prírode, veľký výber služieb priamo v zariadení, vybavenie pre pobyty rodiny s deťmi, jednoducho dostupné športoviská, bazén priamo v budove.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, tréningové a športové tábory, rodinné dovolenky. viac »

Chata Na Grúni***, cena za osobu/noc od 10,0 €

Chata Na Grúni***, Terchová/Vrátna
Chata na Grúni je jedinečnou, najvyššie položenou a celoročne prevádzkovanou horskou chatou vo Vrátnej doline. Leží vo výške 973 m.n.m. na križovatke značených turistických chodníkov. Je ideálnou príležitosťou pre turistov, ktorí chcú stráviť chvíle v tichom prostredí s nádhernou scenériou Veľkého Rozsutca a ostatných fatranských končiarou. Chata je vhodná aj na organizovanie lyžiarských kurzov,... viac »

Chata Pod Vŕškom, cena za osobu/noc od 13,5 €

Chata Pod Vŕškom, Terchová/Vrátna
Chata pod Vŕškom sa nachádza v turisticky atraktívnom regióne v obci Terchová. Je situovaná na tichom mieste, odkiaľ možete hneď výjsť na lúku a robiť krátke prechádzky do prírody. Ubytovanie u nás je vhodné pre rodiny s deťmi alebo partiu priateľov. Pobyt si môžete spestriť aj aktívnym oddychom pri biliarde,stolnom tenise či stolnom futbale. Deti sa určite potešia trampolíne, hojdačkám a... viac »

Chata Ilčík***, cena za osobu/noc od 13,5 €

Chata Ilčík***, Terchová/Vrátna
Príjemné ubytovanie v štýlovej drevenici neďaleko centra obce. Ubytovanie v útulných izbách s kúpeľňou, WC, rádiom,  TV s káblovkou, Internet a WiFi na každej izbe spríjemnia váš pobyt. Okrem izieb máte v chate k dispozícii spoločnú kuchyňu, jedáleň a zimnú záhradu s herňou.  V areáli chaty je ihrisko, detské ihrisko a krytá altánok na grilovanie. Vychutnajte si ubytovanie... viac »

Penzión LUKA, cena za osobu/noc od 10,0 €

Penzión LUKA, Terchová/Vrátna
Penzión Luka - penzión, ktorý kráča s Vami ku zdraviu. Ponúka príjemné ubytovanie v centre Terchovej v rodinnej atmosfére. Je zameraný na zdravý životný štýl - v ponuke má balíčky pre cyklistov, turistov i romantikov. Majitelia aktívne športujú, radi poradia ohľadom aktivít, pripravia zdravé raňajky a zabalia na výlet zdravé balíčky. Na objednávku možnosť požičania bicyklov, splavovania, masáže,... viac »

Chata U sváka Jana, cena za osobu/noc od 11,0 €

Chata U sváka Jana, Terchová/Vrátna
Chata u sváka Jana sa nachádza v prekrásnom prostredí osady Marunovia, 8 minút autom od centra obce Terchová. Chata je k dispozícii celoročne a je komfortne vybavená s nádychom dobových dreveníc. Cenová kalkulácia je za celú chatu pre 6-8 osôb! V prípade záujmu o chatu pri menšom počte osôb použite k rezervácii kontaktný formulár... viac »

Hotel Rozsutec***, cena za osobu/noc od 43,0 €

Hotel Rozsutec***, Terchová/Vrátna
Jeho hlavnými výhodami sú vysokohorské prostredie, umiestnenie v prírode, výnimočné štýlové prostredie, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, vysoký štandart, reprezentatívnosť, vybavenie pre pobyty rodiny s deťmi, jednoducho dostupné športoviská, tiché okolie, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia, bazén priamo v budove.Je zvlášť... viac »

Chata Uhorčík***, cena za osobu/noc od 13,5 €

Chata Uhorčík***, Terchová/Vrátna
Štýlová drevenica s maximálnym komfortom súčasnosti. Každá izba s kúpeľňou a WC, TV-SAT, WIFI FREE, plne vybavená kuchyňa s jedálňou na každom poschodí. Herňa - šípky, stolný futbal a krb pre posedenie. Detské ihrisko, ihrisko pre fotbal, floorbal, streetbal, hokej a volejbal v areáli chaty. K dispozícii wellness centrum s vírivkou, infra a fínskou saunou.  Atraktívne a pokojné... viac »

Hotel Diery***, cena za osobu/noc od 22,0 €

Hotel Diery***, Terchová/Vrátna
Príjemný rodinný Hotel Diery *** Terchová Vrátna, to je lacné a komfortné hotelové ubytovanie a dovolenka s wellness službami, ako aj výborná reštaurácia Terchovská Koliba v Terchovej, na vstupe na obľúbenú turistickú trasu cez Jánošíkove Diery. Ponúkame Vám ubytovanie a dovolenku v hoteli priamo v Terchovej a príjemnú a hlavne domácu atmosféru, čomu sme... viac »

Chata Rajnoha***, cena za osobu/noc od 13,5 €

Chata Rajnoha***, Terchová/Vrátna
Chata Rajnoha splní očakávania aj pre najnáročnejších zákazníkov. Každá izba je zariadená starožitným nábytkom, kúpeľnou s WC a sprchovým kútom.Na každom podlaží je zariadená kuchynka: mikrovlnka, varná doska, rýchlovarná konvica, chladničky a riady. Taktiež môžete využiť naše privátne wellnes centrum v areáli. Na prízemí sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s kapacitou cca 38-45 osôb. Pri chate... viac »

Hotel Gavurky***, cena za osobu/noc od 17,0 €

Hotel Gavurky***, Terchová/Vrátna
Trojhviezdičkový hotel Gavurky sa nachádza v srdci Malej Fatry. Ponúka ubytovanie v komfortných plne vybavených izbách. Okrem prekrásneho výhľadu na Malý Rozsutec si môžete vychutnuť súkromné saunovanie, vlastný lyžiarsky svah, alebo ochutnávku miestnych špecialít v Jánošíkovej kolibe nachádzajúcej sa hneď pri hoteli. Hotel je ideálny pre rodiny s deťmi, čomu je prispôsobené aj vybavenie.... viac »

Penzión Goral*, cena za osobu/noc od 10,0 €

Penzión Goral*, Terchová/Vrátna
Goral je štýlovo zariadený penzión v širšom centre obce. Jeho výhodou je blízkosť k multifunkčnému športovému areálu Festa club. Ubytovanie v ňom je vhodné pre všetky vekové kategórie a zvlášť pre rodinnú dovolenku z dôvodu že penzión má viac dvojizbových apartmánov. Toto zariadenie je rodinného typu. viac »

Hotel Country Saloon Belá***, cena za osobu/noc od 25,0 €

Hotel Country Saloon Belá***, Terchová/Vrátna
Nezabudnuteľná zimná dovolenka s atraktívnymi pobytmi v štýlovom komplexe COUNTRY SALOONU s charakteristickou výzdobou pripomínajúcom éru Divokého západu . Užite si ubytovanie v ***Hoteli, skipas , wellness, fittness, bowling... viac »

Chata U Gregušov*, cena za osobu/noc od 12,0 €

Chata U Gregušov*, Terchová/Vrátna
Ubytovacie zariadenie leží na okraji obce, v prírode, v ústraní od ostatných usadlostí.Jeho hlavnými výhodami sú umiestnenie v prírode, výnimočné štýlové prostredie, jednoducho dostupné športoviská, tiché okolie, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, rodinné dovolenky, medové týždne. viac »

Žilina  

Hotel Dubná Skala****, cena za osobu/noc od 45,0 €

Hotel Dubná Skala****, Žilina
Hotel Dubná Skala**** sa nachádza v historickom centre Žiliny. Je to jediný hotel s prívlastkom „boutique“ v Žilinskom kraji. Nájdete tu exkluzívne prostredie vytvorené pomocou jedinečného dizajnu, decentného luxusu a komornej atmosféry. Hotel Dubná Skala je obľúbený aj vďaka kreatívnej zážitkovej gastronómii, tunajšia reštaurácia získala niekoľko prestížnych ocenení. Hotel ponúka aj kvalitné... viac »

Hotel Villa Nečas***, cena za osobu/noc od 44,0 €

Hotel Villa Nečas***, Žilina
Ubytovacie zariadenie leží na okraji mesta.Jeho hlavnými výhodami sú výnimočné štýlové prostredie, veľký výber služieb priamo v zariadení, vysoký štandart, reprezentatívnosť, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, ubytovanie pre náročnú klientelu. viac »