Home PageUbytovaniePobytové balíky

Pobytové balíky

Dovolenkujte v prekrásnej Malej Fatre známej svojimi tradíciami a rodiskom najznámejšieho slovenského zbojníka Juraja Jánošíka.

V zime na Vás čaká Národný park Malá Fatra, kde môžete obdivovať obľúbené Jánošíkove Diery a ďalšie turistické chodníky vďaka zimnému značeniu vo Vrátnej.

V zime určite navštívte päťhviezdičkové lyžiarske stredisko Vrátna s bohatou ponukou zimných aktivít.

Kultúrne a historické pamiatky v okolí, či kvalitné wellness služby Vám dovolenku ešte viac spríjemnia v každom počasí.

Počas zimy sú v ponuke zvýhodnené pobytové balíky na týždenný pobyt a v mimosezóne aj predĺžené víkendy.

Príďte k nám a doprajte si oddych v atraktívnej  Malej Fatre počas celého roka.

Naše akciové pobyty sú najvýhodnejšou ponukou tých najkvalitnejších ubytovacích zariadení v našom regióne.

Terchová/Vrátna

Hotel Diery***

Hotel_Diery_02 (1)Predĺžený víkend: od 86 €/os./3noci
Týždenná dovolenka : od 179 €/os./7nocí

Hotel Diery ***  je komfortné ubytovanie v prírode s tradičnou gastronómiou reštaurácie Terchovská Koliba. Je vybavený pre rodinné dovolenky aj pre firemné školenia. Ubytovacie zariadenie Vám ponúka dovolenku v malebnej obci Terchová, kde Vás čaká prekrásny Národný park Malá Fatra a v zime obľúbené lyžiarske stredisko Vrátna s bohatou ponukou zimných aktivít. viac »

Hotel Rozsutec***

rozsutec

 Balík rodina 3noci: od 423 €/2 osoby/4 noci
 Týždenná rodinná dovolenka: od 475 €/2 osoby/6 nocí

Jeho hlavnými výhodami sú vysokohorské prostredie, umiestnenie v prírode, výnimočné štýlové prostredie, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, vysoký štandart, reprezentatívnosť, vybavenie pre pobyty rodiny s deťmi, jednoducho dostupné športoviská, tiché okolie, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia. viac »

Hotel Country Saloon Belá***

country salon bela

 Noc s raňajkami: od 35 €/osoba

Nezabudnuteľnáletná dovolenka s atraktívnymi pobytmi v štýlovom komplexe COUNTRY SALOONU s charakteristickou výzdobou pripomínajúcom éru Divokého západu . Užite si ubytovanie v ***Hoteli, skipas , wellness, fittness, bowling, tenisovú halu… viac »

Hotel Gavurky***

gavurkyPredĺžený víkend: od 159€/2os./3noci
Týždenná dovolenka: od 250€/2os./5nocí

Trojhviezdičkový hotel Gavurky sa nachádza v srdci Malej Fatry. Ponúka ubytovanie v komfortných plne vybavených izbách. Okrem prekrásneho výhľadu na Malý Rozsutec si môžete vychutnuť súkromné saunovanie, vlastný lyžiarsky svah… viac »

Chata Pod Vŕškom

Predĺžený víkend: 39 €/os./3noci
Týždenná dovolenka: 94,50 €/os./7nocí

Chata pod Vŕškom Vám ponúka komfortné ubytovanie v jednotlivých apartmánoch alebo v celej chate počas celého roka. Chata je vybavená pre rodiny s deťmi, partiu priateľov aj pre firemné akcie. Chata sa nachádza pod vrchom Pupov, neďaleko osady, kde sa narodil hrdina Juraj Jánošík. Pobyt na chate si môžete spestriť aktívnym oddychom pri biliarde, stolnom tenise či stolnom futbale. V zimnom období je veľmi obľúbené posedenie pri krbe. viac »

Chata Na Grúni***

chata na gruniPredĺžený víkend: od 39 €/os./3noci
Týždenná dovolenka: od 84 €/os./7nocí

Chata na Grúni je jedinečnou, najvyššie položenou a celoročne prevádzkovanou horskou chatou vo Vrátnej doline. Leží vo výške 973 m.n.m. na križovatke značených turistických chodníkov. Je ideálnou príležitosťou pre turistov, ktorí chcú stráviť chvíle v tichom prostredí s nádhernou scenériou Veľkého Rozsutca a ostatných fatranských končiarov.  viac »

Chata Uhorčík***

Predĺžený víkend: od 44,12 €/os./3noci
Týždenná dovolenka: od 102 €/os./7nocí

Štýlová drevenica s maximálnym komfortom súčasnosti. Každá izba s kúpeľňou a WC, TV-SAT, WIFI FREE, plne vybavená kuchyňa s jedálňou na každom poschodí. Herňa – šípky, stolný futbal a krb pre posedenie. Detské ihrisko, ihrisko pre fotbal, floorbal, streetbal, hokej a volejbal v areáli chaty. viac »

Penzion Luka
Predĺžený víkend: od 30 €/os./3noci
Týždenná dovolenka: od 70 €/os./7nocí

Penzión sa nachádza priamo v obci Terchová. Výhodou je vynikajúca poloha v centre, vďaka čomu majú hostia ku všetkému blízko. Ponúka ubytovanie pre viac či menej športovo zdatných alebo relax hľadajúcich návštevníkov. Príjemné zariadenie, výborná poloha, rodinná atmosfére… viac »

 

Penzión Goral*

goral zimaPredĺžený víkend: od 30 €/os./3noci
Týždenná dovolenka: od 70 €/os./7nocí

Goral je štýlovo zariadený penzión v širšom centre obce. Jeho výhodou je blízkosť k multifunkčnému športovému areálu Festa club. Ubytovanie v ňom je vhodné pre všetky vekové kategórie a zvlášť pre rodinnú dovolenku z dôvodu že penzión má viac dvojizbových apartmánov.  viac »

 

Chata u Gregušov

u gregušov 1Predĺžený víkend: od 36 €/os./3noci
Týždenná dovolenka: od 84 €/os./7nocí

Ubytovacie zariadenie leží na okraji obce, v prírode, v ústraní od ostatných usadlostí.Jeho hlavnými výhodami sú umiestnenie v prírode, výnimočné štýlové prostredie, jednoducho dostupné športoviská, tiché okolie, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, rodinné dovolenky, medové týždne. viac »

Chata Ilčík***

Predĺžený víkend: od 44,12 €/os./3noci
Týždenná dovolenka: od 102 €/os./7nocí

Príjemné ubytovanie v štýlovej drevenici neďaleko centra obce. Ubytovanie v útulných izbách s kúpeľňou, WC, rádiom, TV s káblovkou, Internet a WiFi na každej izbe spríjemnia váš pobyt. Okrem izieb máte v chate k dispozícii spoločnú kuchyňu, jedáleň a zimnú záhradu s herňou…. viac »

 

Chata u sváka Jana

u sváka janaPredĺžený víkend: od 39 €/os./3noci
Týždenná dovolenka: od 84 €/os./7nocí

Chata u sváka Jana sa nachádza v prekrásnom prostredí osady Marunovia, 8 minút autom od centra obce Terchová. Chata je k dispozícii celoročne a je komfortne vybavená s nádychom dobových dreveníc.Cenová kalkulácia je za celú chatu pre 6-8 osôb! viac »

Chata Rajnoha***

Predĺžený víkend: od 44,12 €/os./3noci
Týždenná dovolenka: od 102 €/os./7nocí

Chata Rajnoha splní očakávania aj pre najnáročnejších zákazníkov. Každá izba je zariadená starožitným nábytkom, kúpeľnou s WC a sprchovým kútom.Na každom podlaží je zariadená kuchynka: mikrovlnka, varná doska, rýchlovarná konvica, chladničky a riady. viac »

Apartmány Terchová

Apartmany Terchova_interierPredĺžený víkend: od 29,70€/os./3noci
Týždenná dovolenka: od 75,60€/os./7nocí €

Ubytovacie zariadenie leží priamo v obci.Jeho hlavnými výhodami sú vybavenie pre pobyty rodiny s deťmi, tiché okolie.Je zvlášť vhodné pre rodinné dovolenky. viac »

Žilina

Hotel Villa Nečas***

Hotel Villa Nečas***, Žilina

Ubytovacie zariadenie leží na okraji mesta.Jeho hlavnými výhodami sú výnimočné štýlové prostredie, veľký výber služieb priamo v zariadení, vysoký štandart, reprezentatívnosť, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, ubytovanie pre náročnú klientelu. viac »

Hotel Dubná Skala****

Hotel Dubná Skala****, Žilina

Hotel Dubná Skala**** sa nachádza v historickom centre Žiliny. Je to jediný hotel s prívlastkom „boutique“ v Žilinskom kraji. Nájdete tu exkluzívne prostredie vytvorené pomocou jedinečného dizajnu, decentného luxusu a komornej atmosféry. Hotel Dubná Skala je obľúbený aj vďaka kreatívnej zážitkovej gastronómii, tunajšia reštaurácia získala niekoľko prestížnych ocenení. Hotel ponúka aj kvalitné… viac »