Home PageDopravaV rámci regiónu

V rámci regiónu

Doprava Malá Fatra – S dopravou počas vašej dovolenky v regióne Malá Fatra problém mať nebudete. Či sa už rozhodnete použiť vlastný dopravný prostriedok, alebo využijete prostriedky hromadnej dopravy. Ak si zvolíte dopravu vlastným autom, široká a kvalitná cestná sieť vám umožní, aby ste sa mohli pohodlne a presne dostať tam kam budete potrebovať.

S automobilovou dopravou úzko súvisia aj ďalšie služby, ako sú parkoviská, autoservisy, čerpacie stanice, prípadne odťahová služba. V Žiline môžete parkovať na vyznačených parkoviskách, prípadne môžete využiť bezplatné parkovanie v parkovacích domoch nákupných centier.

Autom na turistiku, alebo lyžovačku do Malej Fatry? Žiaden problém. Parkovať môžete v centre Terchovej, na parkovisku vo Vrátnej alebo Štefanovej. Ani na Kysuciach nebudete mať s parkovaním problém. Autom sa môžete sa vydať na prehliadku expozícií Kysuckého múzea. Parkovacie plochy sa nachádzajú v ich tesnej blízkosti. Ak cestujete radšej autobusom, alebo vlakom, tieto dopravné prostriedky majú u nás zelenú. Viete napríklad, že ak cestujete vlakom z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku do Žiliny, môžete využiť akciu a k lístku získať spiatočnú jazdu kabínkovou lanovkou z Vrátnej na Chleb? Samozrejmosťou je aj pravidelná autobusová doprava. Počas niektorých kultúrnych podujatí, ktoré sa počas leta konajú v Terchovej bývajú autobusové linky posilnené.

 

Nájdi trasu

Ako:   zobraziť nastavenia
From:
To: