Home PageČo robiťKúpanie a wellnessWellness hotela Rozsutec

Wellness hotela Rozsutec

Wellness hotela Rozustec v Terchovej vám umožní počas vašej dovolenky absolútny oddych.

Uvoľnite sa v saune

Hlavným lákadlom je určite bazén s protiprúdom (10 x 5 metrov, hĺbka 1,2 m) a teplotou vody 27°C. K dispozícii máte aj vírivku s masážnymi tryskami pre 6 osôb a teplotou 34°C.
Určite oceníte aj relax v saune. Fínska sauna vám výborne poslúži na intenzívne prekrvenie organizmu. Po pobyte v nej vám dobre padne ochladenie v ochladzovacom bazéne.
Vyskúšajte aj “uvoľňovaciu” combi saunu, prípadne soľnú saunu ktorej pozitívne účinky pri ochoreniach dýchacích ciest, kožných určite netreba popisovať. Vlhký vzduch v parnej bylinkovej saune priaznivo pôsobí na pokožku, ktorá sa čistí a prekrvuje. Zároveň má pozitívne účinky pri oslabení a pri ochoreniach dýchacích ciest.

Medová masáž

V tepidáriu si doprajte oddych na vyhrievaných ležadlách s teplotou 35 – 39°C. Takto oddýchnutí si môžete plnými dúškami vychutnávať Kneippov kúpeľ – striedanie teplej a studenej vody. A ak vám oddychu a relaxu nestačilo, doprajte si niektorú z masáží. Vyskúšať môžete klasickú masáž, masáž lávovými kameňmi, reflexnú masáž chodidiel, medovú masáž alebo čínsku tlakovú masáž chodidiel.

Viac informácií, otváraciu dobu a cenník nájdete na stránkach Wellness Hotela Rozsutec.